Винайдення та ефективне застосування антибіотиків докорінно змінило підходи у лікуванні інфекційних захворювань та врятувало мільйони хворих. З іншої сторони, безконтрольне застосування антибіотиків протяго останнях 50 років створило умови для розвитку антибіотикорезистентності мікроорганізмів та обумовило  появу нової проблеми, рішення якої полягає як у медичних, так у санітарних і інженерних підходів.

Отже слід зазначити наступні загальні тенденції:
Ефективність антимікробних препаратів падає. Наслідки інфекційних захворювань стають гіршими, а лікування складнішим.
Резистентність мікроорганізмів до антибіотиків зростає разом із ризиком розповсюдження нозокоміальних інфекцій.
Ефективність дезінфікуючих засобів  та методів дезінфекції знаходиться під питанням, а отже належна санітарна обробка приміщень, обладнання та дезінфекція і належна стерилізація  виробів медичного призначення є важливою задачею счасного медичного закладу.  

Підтримання належних санітарних умов для попередження виникнення та розповсюдження нозокоміальних інфекцій, це основна задача протиепідемічного контролю у сучасних закладах охорони здоров'я!

Належна стерилізація медичних виробів повинна відбуватися відповідно до нормативних вимог та рекоментацій виробників стерилізаційного одладнання та виробів, які підлягають стерилізації. Для того щоб дізнатися про класифікацію виробів медичного призначення та алгоритм вибору корректного методу передстерилізаційної обробки та стерилізації натиснути тут.
Корисна інформація
Домашня сторінка

Новини та події

Нормативні акти

Корисна інформація

Проекти ЦСВ

Методи стерилізації

Алгоритм стратегії
стерилізації


FAQ

Корисні посилання

Контакти

Вступити до УАСД

Наші партнери
___________

Copyright © 2014 by
"UASD"
All Rights reserved
info@sterilization.com.ua
Всеукраїнська асоціація стерилізації і дезінфекції
Громадська організація